Одноденна екскурсія

Виїзд з Києва щодня.

Вартість 49 $

Ціна включає: повномасштабне відвідування ЧЗВ; транспортний супровід; страхування; організація дозвільної документації, необхідної для відвідування Зони; професійний гід російською або англійською мовою; дозвіл на фото-відеозйомку.

У вартість не входить: харчування (за бажанням) - 170 грн.

 

Маршрут повноформатної поїздки

07.50 - 08.00

Зустріч з командою

вул. С.Петлюри 28 на стоянці біля Будинку Побуту «Столичний» поруч з Центральним залізничним вокзалом міста Київ, Україна. Паспортна перевірка. Посадка в комфортабельний транспорт.


08.30

Виїжджаємо з Києва в напрямку Чорнобильської зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення

Шлях з Києва до КПП «Дитятки», контрольно-пропускного пункту 30-кілометрової ЧЗО, займає близько двох годин. Щоб не нудьгувати в дорозі, ми пропонуємо Вам подивитися спеціально підготовлені відеоматеріали по темі Чорнобильської катастрофи 1986 року. В дорозі запланована зупинка на заправній станції. У Вас буде можливість випити чаю, кави, перекусити, сходити в туалет.


10.30 - 10.45

КПП «Дитятки»

- проходимо паспортний контроль

- ознайомлення з правилами відвідування зони

- в'їжджаємо в 30-кілометрову Зону, прямуємо до міста Чорнобиль. По дорозі проїжджаємо річку Уж, занедбані села Черевач і Залісся.


Чорнобиль

Ви побачите, що Чорнобиль - це звичайний провінційний український місто. Зараз тут проживають співробітники станції та інших підрозділів Чорнобильської зони. Перебуваючи в Чорнобилі вперше, складно повірити в те, що це місто якимось чином пов'язаний з катастрофою 1986 року - фото-зупинка при в'їзді в місто біля стели «Чорнобиль»

- автобусна екскурсія

- відвідування виставки роботів і техніки, які брали участь в ліквідації наслідків аварії

- пам'ятник «Тим, хто врятував світ»


КПП «Лелев»

В'їзд в 10-кілометрову зону.


Село Копачі

Відвідування дитячого садка, одного з уцілілих будівель після поховання всього села. Копачі знаходяться в чотирьох кілометрах від атомної станції.


Промисловий майданчик Чорнобильської атомної електростанції:

- фото-зупинка біля ставка-охолоджувача з правого боку ти зможеш побачити недобудовані енергоблоки 5 і 6, а також величезні будови недобудованих градирень; з лівого боку буде видно 1,2 і 3 енергоблоки ЧАЕС, а також новий об'єкт-укриття «Арка»;

- відвідання меморіалу біля адміністративного корпусу АЕС

- годування гігантських сомів (залежить від погодних умов)

- Укриття-2 "Арка», оглядовий майданчик

Ти побачиш новий об'єкт-укриття на відстані 300 метрів.


Покинуте місто Прип'ять

- Рудий ліс

- стела «Прип'ять» при в'їзді в місто

- Міст смерті

- зупинка на центральній площі міста, піша прогулянка

- палац культури «Енергетик», готель «Полісся» (спостережний пункт)

- універмаг

- парк атракціонів

- чортове колесо (пуск колеса був запланований на 1 травня 1986, але ....)

- міськвиконком. Згодом будівлю стало штабом по ліквідації наслідків катастрофи.

- кінотеатр «Прометей»

- річкова пристань міста, затоплений причал

- дитячий садок і школа

- басейн р Прип'ять

Ви зробите масу фото, отримаєте незабутні враження і неповторні емоції!


Секретний об'єкт Чорнобиль 2. ЗГРЛС «ДУГА-1»

ЗГРЛС «ДУГА-1» один з найвідоміших об'єктів колишнього СРСР. Його точна назва - «5H32». Дуга призначалася для оповіщення про загрози з повітря (запущені міжконтинентальні балістичні ракети). Сигнал, який передавала станція, нагадував стукіт дятла. Саме тому її ще називають Русский Дятел.

 


Під час туру заплановано обід. Замовлення обіду за бажанням.

радіологічний контроль

19.00

Повернення до Києва

Програма екскурсії може бути змінена в залежності від тривалості світлового дня, погодних умов і за вказівкою адміністрації ЧЗО.

 

 

0_5b632_86de5977_XL

1368292

0c88a0c6291c8b

2ad71ba8d98c65

831

848bf0a3fd5abe

146294

193368e87bcf3c

5957064_original

c3f2dda0956dbe

Екіпірування:

Для поїздки потрібно бути одягненим по-похідному і бути готовим багато ходити і навіть лазити. Тобто обов'язкові штани, сорочка / футболка з довгим рукавом і закрита міцне взуття, бажано на товстій підошві. Залежно від погоди, Вам можуть знадобиться головний убір, куртка, светр, накидка від дощу, запасні шкарпетки. У Зоні КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО: шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрите взуття.

 Для того, щоб ваші враження від поїздки були повніше і приємніше, не забудьте:

- ПАСПОРТ! - без нього на кордоні зони вас просто в неї не впустять

- накидку / парасольку на випадок дощу, запасні шкарпетки на випадок роси

- бутерброди, щось жувати в дорозі, і воду

- вашу особисту похідну аптечку.

і одягніть зручний одяг і туристичну взуття по сезону.

Щоб краще зрозуміти і відчути щось особливе, що породило Чорнобильську зону - а саме радіацію - рекомендуємо додатково замовити в поїздку індивідуальний дозиметр-радіометр Терра-П. Він буде постійно інформувати вас про рівень радіації місцевості, на який ви перебуваєте, а в кінці дня покаже точну величину отриманої вами за поїздку дози. Як каже Сергій Мирний, "Їздити в Чорнобильську зону без дозиметра - це все одно що їхати в звичайну турпоїздку, зав'язавши собі очі".

В'їзд в Зону дозволений тільки по досягненню повних 18 років!

Всі учасники будуть ознайомлені з правилами поведінки в зоні, і підпишуть документ, що підтверджує це, а також те, що вони не мають медичних протипоказань для поїздки (тобто здорові на момент поїздки, не мають діабету, онко-, і інших важких захворювань ), і не буду мати претензій до організаторів поїздки і адміністрації Чорнобильської зони за будь-які стану свого здоров'я, які можуть виникнути під час або після цієї поїздки.

Варто нагадати, що Зона називається так не дарма: це місце для перебування людини не призначене, в ньому багато будівель в аварійному стані, незвична для звичайної людини середу. Ви про це попереджені, і тільки ви самі одноосібно несете відповідальність за ті ризики, які пов'язані з цим відвідуванням.

Особи в стані алкогольного / наркотичного сп'яніння, а також похмілля від оних в поїздку і Зону не допускаються. Скарги не приймаються, оргвнесок; не повертається.