Аквапарк «Джунглі» + Фентезі-парк, м. Харків

Маршрут: Аквапарк «Джунглі» + Фентезі-парк, м. Харків

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 20.11.2021

Вартість: 750 грн


Програма туру

06:00 - виїзд з Шостки

12:00 - прибуття в Аквапарк м. Харків.

Аквапарк "ДЖУНГЛІ" - це сучасний багатофункціональний розважальний комплекс з масою водних атракціонів та різноманітних басейнів, сервісом оздоровчих послуг, кафе і барами, паркінгом і готелем. Сьогодні Аквапарк "ДЖУНГЛІ" - це тропічний куточок Харкьова, який подарує Вам відмінний настрій, позитивні емоції, адреналін і вічне літо. Найбільший на сьогодні критий аквапарк в Україні замислювався своїми творцями як затишний куточок тропічної природи, приємне місце для відпочинку і розваг - і цей задум вдався в повній мірі, про що свідчать вдячні відгуки відвідувачів аквапарку.

Площа зони водних розваг аквапарку становить 4000 кв.м, а загальна - 11000 кв.м. На особливу увагу заслуговує архітектурне оформлення фасаду будівлі і його інтер'єру, воно в своєму роді унікально. Тільки в харківських «Джунглях» можна побачити повну імітацію тропічного ландшафту і його флори: водоспади, річки, потічки, буйну рослинність, фрагменти скель і «останків» древніх цивілізацій майя та ацтеків - храмів, пірамід, культових скульптур ... Система клімат-контролю в точності відтворює тропічну атмосферу: температура повітря близько 27 С і дуже висока вологість - відчуття повного занурення в екзотичну природу екваторіальних широт аквапарку «Джунглі». Водні гірки, водні атракціони, басейни, сауни, кафе і бари, банкетний зал - ось далеко не повний перелік, що дає Вам Аквапарк "Джунглі" з однією метою - перетворити відвідування аквапарку в улюблене місце відпочинку і оздоровлення!

Актуальні ціни дивіться на сайті: jungle.ua

 

За бажанням групи пропонуємо відвідати новий Фентезі-парк, який відкрився 10 жовтня 2021 р.

Незвичайні світяться конструкції, "інопланетні" артисти і яскраві локації. Так виглядає новий фентезі-парк в Харкові.
Головний акцент в парку - на креативність. Дана локація стане першим в Україні парком-виставкою open air.
Вечірньої пори парк перетворюється за допомогою "магічного" світла і проекційних технологій. Кожна зона - це окреме світлове шоу. Парк прикрашають інсталяції казкових тварин зі звуковими ефектами.

20:00 - виїзд додому

У вартість входить: проїзд в дві сторони.

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів жовтого рівня епідемічної небезпеки;
2) міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини;
3) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
4) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.