Аквапарк «Джунглі» + Фентезі-парк, м. Харків

Маршрут: Аквапарк «Джунглі» + Фентезі-парк, м. Харків

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: під запит

Вартість: .....


Програма туру

06:00 - виїзд з Шостки

12:00 - прибуття в Аквапарк м. Харків.

Аквапарк "ДЖУНГЛІ" - це сучасний багатофункціональний розважальний комплекс з масою водних атракціонів та різноманітних басейнів, сервісом оздоровчих послуг, кафе і барами, паркінгом і готелем. Сьогодні Аквапарк "ДЖУНГЛІ" - це тропічний куточок Харкьова, який подарує Вам відмінний настрій, позитивні емоції, адреналін і вічне літо. Найбільший на сьогодні критий аквапарк в Україні замислювався своїми творцями як затишний куточок тропічної природи, приємне місце для відпочинку і розваг - і цей задум вдався в повній мірі, про що свідчать вдячні відгуки відвідувачів аквапарку.

Площа зони водних розваг аквапарку становить 4000 кв.м, а загальна - 11000 кв.м. На особливу увагу заслуговує архітектурне оформлення фасаду будівлі і його інтер'єру, воно в своєму роді унікально. Тільки в харківських «Джунглях» можна побачити повну імітацію тропічного ландшафту і його флори: водоспади, річки, потічки, буйну рослинність, фрагменти скель і «останків» древніх цивілізацій майя та ацтеків - храмів, пірамід, культових скульптур ... Система клімат-контролю в точності відтворює тропічну атмосферу: температура повітря близько 27 С і дуже висока вологість - відчуття повного занурення в екзотичну природу екваторіальних широт аквапарку «Джунглі». Водні гірки, водні атракціони, басейни, сауни, кафе і бари, банкетний зал - ось далеко не повний перелік, що дає Вам Аквапарк "Джунглі" з однією метою - перетворити відвідування аквапарку в улюблене місце відпочинку і оздоровлення!

Актуальні ціни дивіться на сайті: jungle.ua

 

За бажанням групи пропонуємо відвідати новий Фентезі-парк, який відкрився 10 жовтня 2021 р.

Незвичайні світяться конструкції, "інопланетні" артисти і яскраві локації. Так виглядає новий фентезі-парк в Харкові.
Головний акцент в парку - на креативність. Дана локація стане першим в Україні парком-виставкою open air.
Вечірньої пори парк перетворюється за допомогою "магічного" світла і проекційних технологій. Кожна зона - це окреме світлове шоу. Парк прикрашають інсталяції казкових тварин зі звуковими ефектами.

20:00 - виїзд додому

У вартість входить: проїзд в дві сторони.

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.