Аквапарк «Термінал», м. Бровари

Маршрут: Аквапарк «Термінал», м. Бровари

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 27.11.2021, 29.01.2022

Вартість: 550 грн


Програма туру

На вулиці холоднішає і це відмінний привід для відвідин аквапарків.

Так, саме в холодну пору року ми любимо відвідувати криті аквапарки, адже це чудова можливість не тільки відпочити, а й подарувати собі шматочок літа :)

Аквапарк Термінал в Броварах займає площу 20,5 тисяч метрів квадратних. На його території  розташований великий хвильовий басейн, сім захоплюючих гірок, дитячий майданчик, басейни з водоспадами, джакузі, фінська і турецька сауни, СПА, аквабар.

Незважаючи на великий вибір екстрим-зон, аквапарк «Термінал» - це абсолютно безпечне місце, оскільки тут використовується тільки надійне обладнання і забезпечується безперервний контроль з боку професійних рятувальників. Окрема зона аквапарку під назвою «Десант на Місяці» призначена для дітей. Тут непосиди зможуть постріляти з водної гармати, поплавати в басейні, попустувати під бризками теплих гейзерів і прокотитися з гірки.

Актуальні ціни дивіться на сайті: trc-terminal.com.ua/rozvagi/akvapark

Screenshot_12

У вартість туру входить: проїзд в дві сторони.

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів жовтого рівня епідемічної небезпеки;
2) міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини;
3) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
4) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.