Аквапарк «Термінал»,
м. Бровари

Маршрут: Аквапарк «Термінал»,
м. Бровари

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 09.04

Вартість: 550 грн


УВАГА! Аквапарк буде тимчасово зачинений з 17.01.2022. 
Повернення до роботи планується у квітні.


Програма туру

06:30 - виїзд із Шостки.

На вулиці холоднішає і це відмінний привід для відвідин аквапарків.

Так, саме в холодну пору року ми любимо відвідувати криті аквапарки, адже це чудова можливість не тільки відпочити, а й подарувати собі шматочок літа :)

Аквапарк Термінал в Броварах займає площу 20,5 тисяч метрів квадратних. На його території  розташований великий хвильовий басейн, сім захоплюючих гірок, дитячий майданчик, басейни з водоспадами, джакузі, фінська і турецька сауни, СПА, аквабар.

Незважаючи на великий вибір екстрим-зон, аквапарк «Термінал» - це абсолютно безпечне місце, оскільки тут використовується тільки надійне обладнання і забезпечується безперервний контроль з боку професійних рятувальників. Окрема зона аквапарку під назвою «Десант на Місяці» призначена для дітей. Тут непосиди зможуть постріляти з водної гармати, поплавати в басейні, попустувати під бризками теплих гейзерів і прокотитися з гірки.

Актуальні ціни дивіться на сайті: trc-terminal.com.ua/rozvagi/akvapark

Screenshot_12

 

17:00 - виїзд додому.

У вартість туру входить: проїзд в дві сторони.

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.