Бреч + Новгород-Сіверський

Маршрут: Бреч + Новгород-Сіверський

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 09.05

Вартість: 400 грн


Програма туру

09:00 - виїзд з Шостки.

10:00 - приїзд в м. Новгород-Сіверський на ЦВІТІННЯ МАГНОЛІЇ в Спасо-Преображенському монастирі.

Спасо-Преображенський чоловічий монастир – пам'ятник історико-культурного музею-заповідника «Слово про похід Ігорів».
Крім Спасо-Преображенського собору, на території монастиря збереглася барочна церква Петра та Павла з трапезною залою та келіями ченців. Поруч – палатний корпус кінця XVII ст.
Не менш цікаві однокупольна Іллінська церква, будинок ігумена XVI століття та кам'яні підземелля 5-метрової глибини, що ведуть до Десни. Монастир оточений високими стінами з вежами та бійницями ХVII-XVIII століття, що нагадують про його фортифікаційну функцію.

11:30 - виїзд з м. Новгород-Сіверський.

14:00 - приїзд в Еко-коплекс Бреч. (Вхідний квиток сплачується додатково)

Унікальний готельний комплекс входить до ТОП-10 європейських заводників ганновірської породи коней. Сьогодні ми перетворили «Бреч» на найбільший та найзатишніший готельно-розважальний комплекс в Україні.
Знаходиться у дуже мальовничому, екологічно чистому місці. Велика територія комплексу в 56 Га дозволяє комфортно почуватися тим, хто шукає спокійний відпочинок і веселим сім'ям з дітьми.

В еко-комлексі Бреч Ви можете побачити китайські котеджі пагоди, будиночки альпійських мисливців, американський корпус у континентальному стилі. Тут можна добре провести час: прокотитися лісом верхи на коні, поплавати на човні озером, а заразом і порибалити, зіграти в боулінг, влаштувати сімейний велозаїзд і просто прогулятися на втіху.

Щоб ви могли добре провести час на території є боулінг, 3 басейни, 3 сауни, 25 процедур у SPA-центрі, понад 20 видів активного відпочинку для дорослих та дітей.
Смачно поїсти можна в одному із 3 ресторанів. Кухня від простої американської з бургерами та піцою, до різотто з чорнилом каракатиці та традиційних крем-супів або європейських салатів. Для дітей є окреме меню.

18:00 - виїзд додому.

У вартість входить: проїзд в дві сторони, страхування.

У вартість не входить: вхідний квиток на територію Еко-комплексу Бреч, особисті витрати.


УВАГА!
 З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.