ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ: УКРАЇНСЬКІ МАЛЬДІВИ, ТАВРІЙСЬКІ ВИНА ТА ПЛЯЖНИЙ ДРАЙВ

Маршрут: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ: УКРАЇНСЬКІ МАЛЬДІВИ, ТАВРІЙСЬКІ ВИНА ТА ПЛЯЖНИЙ ДРАЙВ

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 5 днів

Виїзд: під запит

Вартість: .....


20 серпня (п’ятниця):

       22:00 – виїзд із м. Суми

21 серпня (субота):

      А чи бували Ви у підвалах виноробств, що створені ще за князівських часів? Для Вас можливість здійснити подорож в історію, спустившись у винні підвали і прогулявшись вигадливими галереями, де 8 винних підвалів зберігають більше 10 000 пляшок, серед яких близько 7 000 вин – рідкі екземпляри, спадщина Радянської епохи.

З 10:00 до 13:00 – екскурсія з дегустацією «Виноробним господарством князя П. М. Трубецького» (додатково 350 грн). Професійні сомельє розкажуть про культуру споживання цього сонячного напою. Дегустація збадьорить, налаштує на гарний відпочинок і додасть чудового настрою.

      13:00 - 15:00 – переїзд до с. Залізний Порт, поселення у готель, вільний час.

22 серпня (неділя):

      До 15:00 Ви маєте вільний час на узбережжі Чорного моря, можете прогулятися місцевими сувенірними риночками та поласувати курортними смаколиками.

      З 15:00 до 19:00 на Вас чекає поїздка на гейзер (гаряче джерело) «Залізний Порт».  Це чудова можливість оздоровитися. Гейзер – це чудове місце, як для лікування, так і заради розваги, і з цікавості – погрітися у гарячій цілющій воді, що б’є просто із землі цілий рік.      

      19:00 – повернення у Залізний Порт, вільний час. Не гайте його! Вечір у Залізному Порту - це вечір у Лас-Вегасі: атракціони, концерти, феєрверки, дискотеки.

23 серпня (понеділок):

       Цього дня Ви можете насолоджуватися освіжаючими хвилями Чорного моря та ніжитися у променях сонця на золотому піску узбережжя.

24 серпня (вівторок):

      09:00 – виселення з готелю, переїзд у Скадовськ

      А чи знаєте Ви, що острів Джарилгач це найбільший і практично безлюдний острів не тільки в Україні, але і у всій центральній Європі? З 10:00 на Вас чекає екскурсійна подорож на острів, що прозвали українськими Мальдівами. Він відомий своїм спокоєм і яскраво-блакитними водами, пляжами з білим піском, протяжністю близько 42 км, та дикими оленями, ланями, муфлонами, що проживають на острові. А з берега можна побачити, як у морі граються дельфіни.

      18:00 – виїзд до м. Суми

 25 серпня (середа):

06:00 – орієнтовний час повернення до м.Суми

Вартість туру: 3590 грн

У вартості:

  • Переїзд по маршруту;
  • Проживання у готелі (3 ночі);
  • Екскурсія та вхідні квитки до гейзера «Залізний Порт»;
  • Екскурсія та вхідні квитки на острі Джарилгач;
  • Страховка

Додатково оплачується:

  • Екскурсія з дегустацією на виноробне підприємство (350 грн)
  • Харчування;
  • Особисті витрати.