Концерт Бумбокс, м. Конотоп

Маршрут: Концерт Бумбокс, м. Конотоп

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 25.03

Вартість: 380 грн


Використай 1000 грн за вакцинацію на концерт улюбленого виконавця!

Замовити та купити квитки на концерт можливо онлайн через інтернет на сайті:
konotop.karabas.com

Увага! Купуйте квитки на концерт тільки за попереднім узгодженням з турагенцією.

Концерт Бумбокс в Конотопі відбудеться 25 березня 2022 р, 19:00, Міський палац культури.

 Вартість проїзду в дві сторони 380 грн.

Бумбокс збирає друзів у Конотопі. На нас чекає масштабне шоу з найкращими піснями легендарного гурту. Купуйте квитки заздалегідь та насолоджуйтесь приголомшливою атмосферою класної музики разом з Хливнюком та Ко! Це по-справжньому круто, коли “зал слова наизусть орет”!

 

Улюблений усіма Бумбокс

Вони розривають українську сцену вже 17 років. Якщо на початку кар'єри група грала модний саунд, то тепер їх треки відрізняються фірмовим ламповим звуком, який пізнаваний серед інших виконавців. Це звучання доповнюється пронизливою лірикою та чудовим вокалом Хливнюка.

Тепер репертуар Бумбокса складається з різних пісень – від безшабашного “Бобіка” до ностальгічного “Сталеві квіти”, від життєвого “Колишня” до гостросоціального “ДШ”. Ці пісні нагадують про щось своє, потаємне та дороге. І слухати їх наживо – у сто разів крутіше та емоційніше, ніж у навушниках вдома!

А як Бумбокс вміють робити живі виступи... Це неможливо описати! На них варто побувати хоча б одного разу. Енергетика живого концерту захльостує з головою, “пульсирует зал” і не відпускає потім ще дуже довго. За це і полюбляють Бумбокс! І пропустити таку подію не можна!

 

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.