Концерт Глеб Самойлов & The MATRIXX ( АГАТА КРИСТИ),
м. Київ

Маршрут: Концерт Глеб Самойлов & The MATRIXX ( АГАТА КРИСТИ),
м. Київ

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 04.09

Вартість: 600 грн


Використай 1000 грн за вакцинацію на концерт улюбленого виконавця!

Замовити та купити квитки на концерт можливо онлайн через інтернет на сайті:
kiev.karabas.com

Увага! Купуйте квитки на концерт тільки за попереднім узгодженням з турагенцією.

Концерт Глеб Самойлов & The MATRIXX. Тёмная Сторона в Києві відбудеться 04 вересня 2022 р, 19:00, Центр Культури та Мистецтв Національного Авіаційного Університету..

 Вартість проїзду в дві сторони 600 грн.

У вересні 2022 року гурт The MATRIXX знову порадує українських прихильників туром!
Створений двома учасниками Легендарної Агати Крісті - Глібом Самойловим та Дмитром «Снейком» Хакімовим у далекому 2010-му році, гурт, 2022-го, відзначає вже Дюжину Років на музичному Олімпі.
Музиканти з нетерпінням чекають на нову зустріч із публікою, адже кожен приїзд «Матриці» в Україну воістину не забуваємо.

Під час травневого туру прийом був настільки спекотним, що на численні прохання глядачів у серпні-вересні 2021-го року гурт знову відвідав Україну з гастролями. Це й не дивно! Адже кожен концерт The MATRIXX по-своєму неповторний і унікальний, а це означає, що на публіку чекає воістину незабутнє, потужне та видовищне шоу.

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.

Для майбутнього українського туру гурт готує унікальну програму, що складається не тільки з «нетлінок» The MATRIXX та «Агати Крісті», таких, як «Ніхто не вижив», «Здрастуй», «Як на війні», «Килим-вертольот» та « Опіум для нікого», але й усіма улюблених, але «рідкісних» композицій «Матриці» та «Агати».

Музиканти обіцяють яскраве звукове та світлове шоу, а значить буде епатажно, голосно, зухвало та гаряче!
Загалом сюрпризів буде дуже багато! Таке шоу точно не можна пропустити!