Концерт СПЛИН & МУМИЙ ТРОЛЛЬ, м. Київ

Маршрут: Концерт СПЛИН & МУМИЙ ТРОЛЛЬ, м. Київ

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 11.06

Вартість: 600 грн


Використай 1000 грн за вакцинацію на концерт улюбленого виконавця!

Замовити та купити квитки на концерт можливо онлайн через інтернет на сайті:
concert.ua

Увага! Купуйте квитки на концерт тільки за попереднім узгодженням з турагенцією.

Концерт Сплин & Мумий Тролль в Києві відбудеться 11 червня 2022 р, 18:00, НСК Олімпійський.

 Вартість проїзду в дві сторони 600 грн.

ВПЕРШЕ В МУЗИЧНІЙ ІСТОРІЇ, ЕКСКЛЮЗИВНА РОК-КОЛАБОРАЦІЯ!

Дві легенди виступатимуть на одній сцені: «Сплин» та «Мумий Тролль» — визнані рок-герої. Саме їхні пісні стали саундтреком нового часу та залишаються з нами досі. Культові колективи об'єднаються, щоб вразити шанувальників з усього світу, і зроблять це в Україні. Масштаби такого шоу витримає лише Олімпійський — і ви маєте це побачити та почути!

Лірика гурту «Сплин» і незабутні тексти Олександра Васильєва, енергія і драйв «Мумий Тролля», чарівний соліст Ілля Лагутенко та його пісні, наповнені «інопланетними» образами — все це улюблені кількома поколіннями хіти: «Выхода нет», «Мое сердце», «Танцуй!», «Владивосток 2000», «Невеста», «Фантастика» та багато інших.

Організатори готують масштабне шоу, атмосфера якого буде по-справжньому рок-н-рольною – не пропустіть спільний концерт двох рок-легенд!

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.