Концерт MONATIK, м. Чернігів

Маршрут: Концерт MONATIK, м. Чернігів

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 11.06

Вартість: 500 грн


Використай 1000 грн за вакцинацію на концерт улюбленого виконавця!

Замовити та купити квитки на концерт можливо онлайн через інтернет на сайті:
chernigov.karabas.com

Увага! Купуйте квитки на концерт тільки за попереднім узгодженням з турагенцією.

Концерт MONATIK в Чернігові відбудеться 11 червня 2022 р, 20:00, Літній Театр.

 Вартість проїзду в дві сторони 500 грн.

 ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ КОНЦЕРТ MONATIK?

  1.  Він - переможець у номінаціях "Кращий виконавець", "Кращий кліп", "Прорив року" і "Краще концертне шоу" престижних премій України і країн СНД.

  2.  Легкі танцювальні ритми і душевні тексти його пісень не залишать байдужим!

  3.  Наживо насолодитися талантом мультиартіста, чиє оригінальне прочитання відомих хітів у проекті "Голос. Діти", призвело до перемоги його маленької підопічної.

БЕЗПЕРЕЧНА ПОПУЛЯРНІСТЬ MONATIK

MONATIK неодноразово названий критиками "творцем нової ери поп-музики" і навіть "трендсеттером танцювальної музики". Популярність його хітів зовсім не дивна! Варто відвідати шоу цього мультиартиста, щоб більше ніколи не шукати відповіді на запитання "чи варто сходити?", і полюбити його один раз і назавжди всією душею!

МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА ТЕРАПІЯ НА КОНЦЕРТІ MONATIK

Легкі ритми хітів MONATIK, від яких тіло немов оживає і танцює, підвищують настрій, змушують серце битися швидше, наповнюють радістю. Тексти його пісень щирі, а описані в них почуття зрозумілі всім без винятку. Фірмову музичну терапію отримали шанувальники артиста не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах: Німеччина, Іспанія, Франція, Казахстан і навіть США, де на афішах з'являлася позначка "SOLD OUT" задовго до концерту!

Приходьте на концерт феномена української поп-музики! Приходьте отримати порцію музично-танцювальної терапії від MONATIK!

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.