Новорічний Київ

Маршрут: Новорічний Київ

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: закінчився

Вартість: .....


Програма туру

07:00 - виїзд із Шостки

12:00 - 16:00 вільний час для казковий прогулянок по "Зимовій країні" на ВДНГ!

На час зимового сезону територію перетворять на казкове місто — його населятимуть феї-метелики, чарівні ельфи, гноми, веселі сніговики, північні олені, кумедні пухнастики, динозаври та головний герой свята — Санта!

Створювати казковий настрій у гостей допомагатимуть 20 розважальних локацій. Головною прикрасою центральної площі, як завжди, стане 15-метрова святкова ялинка, оформлена у фантазійній стилістиці. 
Ковзанка на центральній площі збільшиться до 2500 кв. метрів, це зробить її однією з найбільших у Європі. Драйвові гірки розташують неподалік від ковзанки, їхня довжина становитиме: 60 метрів — доросла гірка та 30 метрів — дитяча. Оранжерею перетворять на магічний скляний будинок — із новорічними декораціями та чарівними героями. Тут можна буде завітати в гості до казки та зробити чимало фото на згадку. 
У Павільйоні №9 працюватиме Музей Нового року — ще одна нова локація Зимової країни на ВДНГ. Тут можна буде дізнатися цікаві факти з історії ялинки й самого свята,  а також побачити унікальну експозицію новорічних сімейних реліквій. 
Павільйон №4 перетвориться взимку на фантастичний парк казкових героїв. Тут розташується Флуфіландія — країна доброзичливих пухнастиків, що оживуть за допомогою аніматроніки. Вони зможуть не лише усміхатися та рухатися, а й навіть розмовляти з гостями! 

Серед розважальних локацій, що також працюватимуть у Зимовій країні на ВДНГ цьогоріч: Резиденція Санти, Різдвяна фабрика мрій, Центр сімейного дозвілля Teleport360, Галерея сталевих фігур, Animal Park, Планета метеликів, виставка-парк «Планета динозаврів» та «Живі дракони», Музей науки, мотузковий парк SkyPark, екстремальні атракціони, каруселі та квест-кімнати. 

Поласувати смаколиками та перекусити можна буде на вуличному фуд-корті, а вибрати подарунок для рідних і друзів — на святковому ярмарку. Серед теплих закладів, що працюватимуть узимку на ВДНГ, — ресторан  HayLoft 2.0, «Білий Налив», «Кафе360» та Сoffee Lover.

16:00 - відвідування "Різдвяної фабрики мрій"

Різдвяна Фабрика Мрій - це не лише місце, де знаходиться чарівне виробництво ялинкових прикрас. Це місце, де жителі фабрики - ельфи, вчать дітей здійснювати свої найзаповітніші мрії, а дорослих — знову вірити у дива.

Саме тут можна подивитися весь етап створення ялинкової іграшки - від роботи склодува, майстра - ельфа, що відповідає за процес сріблення та надання кольору, до художника, в руках якого кулька стає витвором мистецтва.

А ще на  фабриці є окрема кімната — в ній знаходяться листи з величезними, наповненими вірою мріями. Саме сюди й потрапляють всі, хто готовий пірнути у казку, та згадати про найголовніше — про мрії та любов!

17:30 - переїзд в Київ на Софіївську площу, де Вас зустрічатиме ГОЛОВНА ЯЛИНКА КРАЇНИ

Ви зможете насолодитися святковою атмосферою, атракціонами, фотозонами, глінтвейном і смаколиками.

21:00 - виїзд додому.

 

У вартість входить: проїзд в дві сторони, відвідування "Різдвяної фабрики мрій", творчий набір для виготовлення новорічної іграшки.

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.