Святковий Харків

Маршрут: Святковий Харків

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: закінчився

Вартість: .....


Програма туру

05:00 - виїзд із Шостки

11:00 - приїзд в Харків

Вас чекають неймовірні харківські розваги! У цей день ви можете  відвідати:

  • Музей Фото Ілюзій (вхідні квитки за додаткову оплату)

Це новий формат музею, в якому фотозйомка не тільки не заборонена, а є невід'ємною його частиною.

Фотоіллюзія - це оптичний обман, який руйнує кордони між реальністю і уявою. Потрапивши в музей фотоіллюзій, ви автоматично стаєте повноцінним учасником дії, яке відбувається на картинах і декораціях. Тут кожен знайде щось особливо близьке для себе, адже картини охоплюють найбільш цікаві для людства теми.

Музей Фото Ілюзій відкритий для глядачів будь-якого віку і може гарантувати - буде весело!

У нас Ви зможете зануритися в світ ілюзій: вирватися з пащі акули, заглянути в задзеркалля, підкорити космічні простори, оживити картину, відчути себе Алісою в країні чудес, проявити всю свою фантазію.

  • Парк Горького - «Український Діснейленд» 

Найсучасніший парк розваг України, який увійшов в ТОП-25 кращих парків Європи. Які новорічні сюрпризи готує парк для відвідувачів? Починаючи з Дня Св Миколая і до кінця святок гостей тут чекає Велика Новорічна ялинка в центрі Середньовічної площі, ярмаркові будиночки з різною смакотою, будинок Діда Мороза, Різдвяний вертеп, інсталяція "Сім'я сніговиків", концерти на Головній сцені.
Блискучі гірлянди-парасольки і дощі, зірочки і струменя, пишність світиться колеса огляду, і багато-багато, що створює святковий новорічний настрій. Прогулянка у озер з казковими персонажами, тематичні зони на алеях, кав'ярні і кафе, музика і Дід Мороз зустрічають всіх гостей!

  • Площа Свободи

Центральна Ялинка міста на найбільшій площі Європи. І Ялинка як правило в Харкові - найбільша і найгарніша! На гостей та мешканців міста чекає воістину феєричне дійство: Весела новорічно-різдвяний ярмарок на площі, проекційне шоу, театралізовані виступи, торгові точки з українським колоритом, море сувенірів, льодове містечко, атракціони і розваги для дітей і дорослих, кілька красивих і яскравих фото-зон , великий безкоштовний Міська ковзанка, ну і звичайно частування: глінтвейн, чай, медовуха, шашлик ....

  • Фентезі-парк

Незвичайні світяться конструкції, "інопланетні" артисти і яскраві локації. Так виглядає новий фентезі-парк в Харкові.
Головний акцент в парку - на креативність. Дана локація стане першим в Україні парком-виставкою open air.
Вечірньої пори парк перетворюється за допомогою "магічного" світла і проекційних технологій. Кожна зона - це окреме світлове шоу. Парк прикрашають інсталяції казкових тварин зі звуковими ефектами.

20:00 - 21:00 - виїзд додому.

У вартість входить: проїзд в дві сторони.

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.