СУПЕР ДИСКОТЕКА 100% ХІТИ! ALPHAVILLE, RICCHI E POVERI, EAST 17, SECRET SERVICE

Маршрут: СУПЕР ДИСКОТЕКА 100% ХІТИ! ALPHAVILLE, RICCHI E POVERI, EAST 17, SECRET SERVICE

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 05.03

Вартість: 600 грн


Використай 1000 грн за вакцинацію на концерт улюбленого виконавця!

Замовити та купити квитки на концерт можливо онлайн через інтернет на сайті:
kontramarka.ua

Увага! Купуйте квитки на концерт тільки за попереднім узгодженням з турагенцією.

Концерт в Києві відбудеться 05 березня 2022 р, 19:00, Київський Палац Спорту.

 Вартість проїзду в дві сторони 600 грн.

 

Супер дискотека у Києві!
Увага! На даний момент у Києві дозволено масові заходи у COVID-free форматі, тому СУПЕР ДИСКОТЕКУ зможуть відвідати всі, хто має ПЛР-тест (зроблений не пізніше, ніж за 72 години до заходу) або паспорт вакцинації, або офіційну довідку про перенесений за останні 6 місяців захворювання.

5 березня 2022 року у Палаці спорту відбудеться грандіозна танцювальна подія – Супер дискотека у Києві! 4 чудові легендарні колективи в статусі світових суперзірок грають для вас свої найкращі танцювальні хіти. А видовищності музичному шоу додасть участь шоу-балету та сучасні спецефекти, так що світло та звук цього вечора будуть на винятковій висоті – за них відповідає компанія “Феєрія”. Ну і звичайно, прозвучать найтоповіші хіти з танцювальних майданчиків 80-х та 90-х у виконанні найоригінальніших колективів. Найкращі з найкращих представників диско, синті-попу та нью-вейву з Німеччини, Швеції, Італії та Великобританії.

Танцювальне супершоу
Alphaville – легендарний німецький колектив, утворений у 1982 році. Були абсолютними королями синті-попа у середині 80-х. Група здобула світову популярність завдяки двом хітам — «Big In Japan» та «Forever Young», що вийшли у 1984 році.

Ricchi e Poveri – знамениті італійські зірки танцювальної естради, які зібралися разом у Генуї у 1967 році. Музиканти швидко вибилися лідери стилю, що набирав обертів, диско на батьківщині, а потім здобули популярність і за її межами.

Secret Service - одні з найвідоміших представників танцювальної музики Швеції у жанрах нью-вейву та синті-попу. Історія групи сягає корінням у 70-ті роки, коли предтеча колективу вже існувала під назвою Ola, Frukt & Flingor.

East 17 – британські зірки танцполу 90-х, група створена у 1991 році. Музика колективу досить різноманітна і несе в собі риси брит-попу, євроденсу, комбінуючи їх із вкрапленнями техно, рейву і навіть зі стилістикою реп-музики.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на танцювальне свято Супер дискотека, купуйте квитки заздалегідь у нас на сайті та в касах столиці. Ще більше цікавих концертів у афіші Києва можна знайти у стрічці нашого порталу. Слідкуйте за оновленнями!

Де потанцювати та побачити легенд дискотеки 80-х та 90-х у Києві? На ретромегаденсі шоу Супер дискотека!

Грандіозне свіже шоу
Танцювальні суперхіти
Легендарні колективи
Учасники:

Alphaville
Ricchi e Poveri
Secret Service
East 17

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.