Фестиваль повітряних куль у Кам’янець-Подільському+Хотин+Бакота+Чернівці

Маршрут: Фестиваль повітряних куль у Кам’янець-Подільському+Хотин+Бакота+Чернівці

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 4 дні/3 ночі (2 дні/1 ніч в готелі)

Виїзд: 20.05

Вартість: 3300 грн


Шостка – Чернівці – Хотин – Кам'янець-Подільський – Бакота – Шостка

20.05-23.05

Вартість туру 3300 грн

 

Програма туру

 

1 день. 20.05 - п'ятниця. 

21:00 - виїзд із Шостки.

2 день. 21.05 - субота.

09:00 - приїзд в Чернівці.

Самостійний сніданок.

10:00 - екскурсія по Чернівецькому національному університету.

Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається колишня Резиденція православних митрополитів Буковини та Далмації. Нині це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та одне з найпопулярніших місць для фотосесій.

Складається архітектурний ансамбль з трьох окремих будівель: самої Резиденції митрополита, теологічного факультету (який функціонує і в наш час при ЧНУ) та школи псаломників. До комплексу Резиденції входять також два храми – Семінарська церква Трьох Святителів, церква Іоанна Нового Сучавського та два розкішних парки.

12:00 - переїзд в Хотин.

13:30 - екскурсія по Хотинській фортеці. (Вхідний квиток в фортецю сплачується додатково)

Відвідування фортеці у Хотині дозволить кожному відчути атмосферу Середньовіччя. Хотинська фортеця, одна з наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні, є також одним із семи чудес України. Історія Хотинської фортеці є драматичною і навіть героїчною, за своє існування вона побачила багато воєн, битв та облог. У Хотинській фортеці знімалося понад 50 художніх фільмів, серед яких "Три мушкетери", Захар Беркут", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Чорна стріла", "Стара фортеця", "Стріли Робін Гуда". Це дивовижне місце значно розширить ваше уявлення про історичне минуле українського народу.

15:30 - переїзд в Кам'янець-Подільський.

16:00 - заселенння в готель.

Організована вечеря.

Вечірні польоти на повітряних кулях починаються о 18:00. Ви зможете помилуватися цим дійством, а за бажанням, взяти безпосередню участь у цьому та відчути радість свободи!

Фестиваль повітряних куль у Кам'янець-Подільському – видовищний захід у форматі фієсти, який проводять щорічно у рамках традиційного фестивалю Кубок Поділля! Польоти повітряних куль проходитимуть над містом двічі на день рано-вранці та ввечері за сприятливих погодних умов.

Середньовічний Кам'янець-Подільський у дні Фестивалю повітряних куль подарує нам свято, безліч розваг та непередавану атмосферу!!!

Чудовим завершенням цього дня стане самостійна прогулянка вечірнім Кам'янцем. Обов'язково зайдіть на оглядову площадку біля старого моста: коли нічна темрява огортає схили каньйону.

Ночівля в готелі.

3 день. 22.05 - неділя. 

Ранкові польоти на повітряних кулях починаються о 5:30! Бажаєте побачити світанок над Старою Фортецею – приготуйтеся встати раніше!

08:00 - сніданок в готелі.

Виселення з готелю.

09:00 - екскурсія по Кам'янець-Подільській фортеці. (Вхідний квиток в фортецю сплачується додатково)

У стародавньому місті Кам'янець-Подільський панує особлива атмосфера Середньовіччя. Це місто часто називають «квіткою на камені». Гармонійне поєднання мальовничої природи та неприступних оборонних стін фортеці захоплює багатьох туристів з усіх куточків світу. Проте гордістю та символом міста є старовинний Кам'янець-Подільський замок.

Фортеця стоїть на скелястому півострові в каньйоні річки Смотрич і вона входить до складу історико-архітектурного заповідника «Кам'янець». Тут ви побачите православну дерев'яну Хрестовоздвиженську церкву, монастирі домініканського та францисканського орденів, вірменські та турецькі вежі 17 століття, вірменську Миколаївську церкву, а також мусульманський мінарет 17 століття.

11:00 - переїзд в Бакоту.

13:00 - круїз на теплоході, під час якого Ви зможете насолодитися живописними пейзажами правого і лівого берегів Дністра. Вашому погляду відкриються красиві пейзажі та скелясті береги Бакоти.

Яскравою перлиною подорожі є відвування Бакотського Свято-Михайлівського печерного монастиря. Це один з найдавніших монастирів середнього Подністров’я.

Історія Бакотського Монастиря починається ще з доісторичних часів. Археологічні розкопки на Бакоті підтверджують, що в цих місцях, вздовж берегів Дністра було розташовано чимало язичницьких святилищ та капищ, а також курганів з жіночими похованнями, ритуальні жертовні камені та вівтарі. На місці одного з таких давніх капищ, і стоїть нині скельний монастир.

На сьогодняшній день монастир не фунціонує. Раз на рік, 14 серпня, на Маковія, в монастирі правиться служба. В храмі в будь-який день можна лишити записку з проханням помолитися, під час святкового богослужіння священник з ченцями зачитують всі записки.

Печери відкриті для відвідування. Всередині печер можна побачити імпровізований вівтар та безліч ікон, деякі з них старовинні й дуже цікаві. 

В печерах монастиря і до теперішнього часу збереглася особлива атмосфера усамітнення та благості. Територія перед монастирем облаштована, тут можна відпочити, купити сувеніри, або послухати цікаву екскурсію про монастир за затоплене село Бакота.

Від монастиря відкривається неймовірний вид на Дністровське водосховище, тут розташовано декілька оглядових майданчиків, де можна насолодитися тишою та зробити незабутні фото. Також поруч знаходяться декілька джерел з цілющою водою. Вода в джерелах дуже смачна та чиста, має унікальний мінеральний склад.

16:00 - організований пізній обід.

17:00 - вільний час для фотосесії.

18:00 - виїзд в Шостку.

4 день. 23.05 - понеділок. 

06:00-07:00 - приїзд в Шостку.

 

У вартість входить:

  • Проїзд автобусом згідно програми туру

  • Проживання в готелі (1 ніч в Кам'янець-Подільському)

  • Сніданок в готелі (2 день)

  • Екскурсія по Чернівецькому університету та вхідний квиток

  • Екскурсія по Хотинській фортеці

  • Екскурсія по Кам'янець-Подільській фортеці

  • Круїз на теплоході по Бакотській затоці

  • Страхування

  • Супровід представником агенції

  

У вартість не входить:

- Харчування (крім сніданку в готелі)

- Вхідний квиток в Хотинську фортецю (80 грн - дорослі, 40 грн - діти. Можна розрахуватись Є-підтримкою)

- Вхідний квиток в  Кам'янець-Подільську фортецю (100 грн - дорослі,  50 грн - діти)

- Особисті витрати

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.