Харків

Маршрут: Харків

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: 28.05

Вартість: 800 грн


Програма туру

04:00 - виїзд з Шостки через: Глухів, Путивль, Білопілля, Суми.
Виїзд через м. Кролевець, під запит. 

10:00 - прибуття в Харків в Фельдман ЕкоПарк.

Feldman Ecopark – це затишний острівець живої природи, де діти та дорослі можуть цікаво та пізнавально провести своє дозвілля.

Перлиною екопарку став зоопарк із величезною кількістю тварин. Тигри, леви, вовки, мавпи павичі, олені, верблюди – тут знайшли свій притулок понад 2 тисячі мешканців! У парку мешкають 200 мавпочок. А нещодавно у лісопаркову зону випустили понад тисячу фазанів. Є навіть перуанський пінгвін на прізвисько Альберт і черепаха, що гуляє парком. Але найцікавіша пригода для дітей та дорослих – спілкування з мешканцями контактного зоопарку. Їх можна гладити та годувати. Наприклад, смирних поні, кучерявих овечок, зворушливих кроликів, кумедних гусей.

У парку є оточене тінистими деревами озеро, біля якого можна добре провести час. Облаштовані місця для посиденьок, а також дерев'яні виходи до води, де приємно посидіти та побовтати ніжками у воді. У водоймі живе багато дрібних рибок, тому варто захопити хліба, щоб погодувати їх і розглянути ближче. Купатися в озері заборонено.

Переїзд до Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького.

Парк атракціонів ім. Горького - найкращий відпочинок для всієї родини в Харкові! Атракціони світового рівня для будь-якого віку!
Захоплюючі пригоди в кращому розважальному центрі України!
У Парку розваг Вас чекають в будь-яку погоду тільки гарний настрій і позитивні емоції!
Тут розміщені кафе і ресторани, альтанки, фонтани, футбольні, баскетбольні, волейбольні поля, і, звичайно, захоплюючі дух атракціони для дітей і дорослих.
Парк отримав престижну міжнародну премію "GoldenPony Awards-2013" за сучасну концепцію і тематичне оформлення.
У харківському Парку Горького для Вас працюють більше 30 сучасних атракціонах світового рівня від італійських, німецьких, американських виробників

19:00 - орієнтовний час виїзду додому.
01:00 - прибуття в Шостку 

 

У вартість входить: проїзд в дві сторони, страхування.

 

УВАГА! З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

1) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);
2) негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
3) негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років.