Харків

Маршрут: Харків

Транспорт: Автобус

Кількість днів: 1

Виїзд: під запит

Вартість: .....


Програма туру

04:00 - виїзд з Шостки через: Глухів, Путивль, Білопілля, Суми.
Виїзд через м. Кролевець, під запит. 

10:00 - прибуття в Харків в Фельдман ЕкоПарк на Бал хризантем.

Бал хризантем в Фельдман Екопарк - це 9 по рахунку найбільший в нашій країні флористичний фестиваль, який проходить під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» з 2012 року. Щоосені він перетворює Харківщину в туристичну Мекку загальнонаціонального масштабу. У минулому році помилуватися квітковою феєрією приїхали понад 700 тисяч гостей з усієї України. Бал хризантем в Фельдман Екопарк традиційно триває до настання холодів, а відвідати його можна абсолютно безкоштовно.
Флористи складуть близько 35000 букетів, буде використано понад 30 сортів вітчизняної і європейської селекції. З огляду на ситуацію з пандемією COVID-19, адміністрація Фельдман Екопарк нагадує про необхідність неухильного дотримання на всій території мультикомплексу масочного режиму і безпечної дистанції.
Квіткові дизайнери створять велику кількість квіткових селф-зон та арт-об'єктів у кожного буде можливість закарбувати себе в прекрасному літо.

Переїзд до Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького.

З 1 по 3 жовтня в парку Горького відбудеться фестиваль баварської традиційної культури "Октоберфест".

Парк атракціонів ім. Горького - найкращий відпочинок для всієї родини в Харкові! Атракціони світового рівня для будь-якого віку!
Захоплюючі пригоди в кращому розважальному центрі України!
У Парку розваг Вас чекають в будь-яку погоду тільки гарний настрій і позитивні емоції!
Тут розміщені кафе і ресторани, альтанки, фонтани, футбольні, баскетбольні, волейбольні поля, і, звичайно, захоплюючі дух атракціони для дітей і дорослих.
Парк отримав престижну міжнародну премію "GoldenPony Awards-2013" за сучасну концепцію і тематичне оформлення.
У харківському Парку Горького для Вас працюють більше 30 сучасних атракціонах світового рівня від італійських, німецьких, американських виробників

19:00 - орієнтовний час виїзду додому.
01:00 - прибуття в Шостку